About

Sveiki!

Kaip jau supratote iš pavadinimo, tai naujas blogas lietuvių kalba apie biatloną.

Kas paskatino jo atsiradimą? Pirma, neslėpkime, prieš du metus  nepelnytai nutilęs labai gyvas Agnės puslapis apie biatloną… Ir tai, kad kartu nutilo fanų diskusijos. Negi diskutuosime Delfi komentaruose ar kokiame “žiemos sporto šakų forume”. Tad labai kviečiu įvairių kartų, patirties, amžiaus, stovio Lietuvos biatlono fanus diskutuoti šio blogo OOOOO.lt straipsniukų komentaruose.

Antra, laikai neišvengiamai keičiasi. Gyvename planšečių ir išmaniųjų telefonų, arba – kitaip pasakius – “YouTube” epochoje. Vien raidžių nusakyti biatlono grožiui tikrai neužtenka. Statistikai ir kitkam yra atnaujintas IBU puslapis. Mano puslapio koncepcija – būtinai įtraukti tiek aktualaus, tiek istorinio (manau, svarbu) vaizdo. Perspektyvos čia didelės – kitais metais pabandysime ir paperiskopint, ir “Facebook Live”.

Trečia, kolegoms pasakius blogo pavadinimą, buvo kas juokėsi ir priminė… seną anekdotą apie Brežnevą. Na, žinote, tą kur generalinis sekretorius iš lapelio skaito: “O.. O… O… O… O…”, o jam kužda: “Iljičiau, tai juk olimpiniai žiedai lapelio viršuje”.

Tai va. Ir mūsų puslapio viršuje yra olimpiniai žiedai. Neatsitiktinai, visi žinome, kad tai yra pirmi metai Lietuvos biatlono istorijoje, kai tiek vyrai, tiek  moterys gali po 4 atsirinkti į olimpinę estafetę. Šie metai, šis sezonas. Todėl OOOOO.lt duos jiems nesustojamą palaikymą* ir tam kviečia ir jus!

Jonas O., Čiobiškis

This is a Lithuanian fanpage on biathlon and things related. We speak English, Latvian, Russian, Polish and Czech! 

*su viena sąlyga – be epO ir pan…