Pokljuka Hat Trick

Kaip žinia, paštininkas visada skambina du kartus, bet štai antrajame, Pokljukos IBU taurės savaitgalyje jis ėmė ir paskambino tris kartus. Tris kartus jis paskambino ir ant aukščiausio pakylos sudėtingomis aukštikalnių sąlygomis užkėlė tuos pačius didvyrius – Laurą Dahlmeier ir Marteną Furkadą, kuriems, kaip teisingai dar prasidedant sezonui pastebėjo mūsų blogas, pergalės ir taip prognozuojamos.

Be abejo mus šį savaitgalį labiausiai nudžiugino Karol Dombrowski, penktadienio sprinte taiklaus šaudymo (O+O) ir valios (nuo nugalėtojo atsilikta mažiau nei dvi minutes) dėka 54-u numeriu patekęs ir į šeštadienio persekiojimo lenktynes, kur buvęs irgi 53-as (O+O+2+O). Kitiems musiškiams geriau pasirodyti sutrukdė netaiklūs šūviai (šią frazę turbūt verčiame abreviatūra, ir ateityje taupydami vietos rašysime KMGPSNŠ – red. past.). Kiti savaitgalio “sujungimo” įvykiai – Svendseno ir Kenteno Fijon Maije sugrįžimai sprinte, o štai persekiojime į gėles pakliuvo “belgas”, Turino olimpinis čempionas  Michaelis Riočas.

Estafetėje Karolis irgi važiavo abiem atvejais su O+O, ir didele energija, kas leido mūsiškiams užimti ir ne tokią blogą vietą, aplenkti dalį kaimynų. Dabar Nacijų taurės įskaitoje Lietuvos vyrų komanda yra 22 vietoje (beje tą keoficientą galite sekti čia).

Moterų tarpe ir toliau galingai atrodo Laura, tačiau cirke pasirodė dar viena vokiečių viltis Denisė Herman, pabėgusi iš slidinėjimo pasaulio,  KGPSNŠ. Savaitgalio veidais tapo į sceną grįžusi jau dviejų mažų vaikų mama Anastazija Kuzmina vis dar iš Slovakijos. Čia jau neskaitant to, kad į persekiojimą atsirinko, pavyzdžiui Eva Tofalvi iš Rumunijos. Na ir antrame kadre matote šaudymą saulutės, “rodačkos z Harrachova” – ant podiumo pirmą kartą – ir ne po sprinto – užvažiavo Eviko Puskarčikovos traukinukas. O, kad ne paskutinį… Juolab, kad sportininkė atvertė naują puslapį  žavaus čekiško žioplumo istorijoje, interviu po finišo pareiškusi, kad galvojo, kad vijosi ketvirtą vietą…

Jei penktadienį ir šeštadienį MGPSNŠ, tai estafetės rezultatai liko visai įkvėpiantys. Šaudymas visai pavyko (ypač Natalijai Paulauskaitei gulomis), ir Lietuva liko 20-a, aplenkusi Frolina pastiprintas korėjietes, estes ir rumunes. Minėtame Nacijų tautų reitinge yra 22-oje vietoje ir tęsia kova už olimpiadą. Na, o šiaip laimėjo vokietės, aplenkusios prancūzes, o sąlygine sekmadienio pažiba tapo Anastasijos Merkušinos iš Lvovo šaudymas.

Na ir iš biatlono palydėjome Andreja Mali

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s