Shoot The Runner

Na ką Dievas davė, ir Ostersundo persekiojimo varžybose turėjome ir savo atstovą, tai Tomas Kaukėnas. Jis užėmė 58-ą vietą.  Iš statistikos įdomu tai, kad Tomas sprinte šeštadienį šaudė labai greitai, tai yra panašiai greitai kaip koks Bjorndalenas ar koks Šlesingerys, kuris su savo komanda visą vasarą treniravosi greičiau šaudyt… 

fastshooter

Sekmadienio vyrų varžybos buvo įdomesnės nei moterų, nes parodė, kad  Furkadas irgi žmogus ne robotas  nepataikius keturis kartus, bus kas tave pasiveja, šį kartą asasinai buvo du rusai – pagaliau iš IBU taurės nelaisvės paleistas, Zemfyros žiemietis iš Ufos Antonas Babikovas, bei maskvietis, kaip kalba didelis krepšinio gerbėjas Maksimas Cvetkovas (čia tiems kurie nepažįsta jųjų).

fourcade_babikov

Na, o anksčiau ryte be mūsiškių įvykusiame moterų pasipersekiojime pirmą kartą su nauja pavarde nugalėjo čekė Gabriela Koukalova, beje į Top20 tilpo ir dar 3 jos komandos draugės. O didžiausią palipimą į viršų (t.y. į antrą vietą po Lauros Dahlmeier) atliko biatlonininkė, kurios su jos šaudymo greičiu ir aplamai dar nereikia skubėti nuvertinti – italė Dorothea Wierer.

Jau rytoj karavanas kraunasi daiktus į lėktuvą į skrenda į Pokljuką Slovėnijoje.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s