Storsjöodjuret

Nežinau, kokios tikros priežastys, bet Storsjön ežero vėjas Östersunde visada mėgsta pamaišyti kortas, taip buvo ir šiemet, bent per moterų individualias 15km lenktynes. Na, ir per vyrų taip pat.

Jose nugalėjo (kaip ir turėtų būti pagal prognozes) Laura Dahlmaier, šį kartą su dviem nepataikymais. Paskutinis netaiklus šūvis kainavo pirmą vietą Anaïs Bescond, nors ji pirmavo dar išvažiuojant iš paskutinės šaudyklos, o štai visi taiklūs šūviai ir nauja uniforma  pirmas starto numeris ant pirmojo podiumo užkėlė kaimynę Darja Jurkevič.

Na ką mūsiškės – Diana 69-ta su 9 nepataikymais, Natalija K. – 84-ta su 10, Natalija P. – 92-ta su 7-iais. Pasaulio taurės įskaitoje Lietuvai kol kas tai reiškia 23-ą vietą, gerai, kad lenkiame rumunes ir latves (nors Baiba buvo 36-ta su 5 nepataikymais). Deja, dabar į “taškus” patenka ir daugiau mūsų tiesioginių konkurenčių – gerai pasiruošusi atrodo japonė Fujuko Tačizaki užėmusi net 26-ą vietą (4 pro šalį), o tokiai Pietų Korėjai taškus renka dabar Ana Frolina Bulygina, pasiekusi 38-ą laiptelį su 5 nenumuštais taikiniais.

Vyrų rezultatai buvo stebėtinai panašūs į moterų – nugalėjo favoritas Furkadas, nepaisant 2 nepataikymų. Paskutinis ruožas pergalę kainavo Johannes Thinges Boe, na, o trečioje vietoje – baltarusis Čepelinas. Pirma starto pozicija irgi pasirodė nebloga – podiumą, 6-ąją vietą pasiekė Andrejus Rastorgujevas.

Vyrų tarpe tarp lietuvių geriausiai pasirodė vakarykštis solinezantas Vytautas Strolia, kurio 4 nepataikymai davė jam vietą eee septyniasdešimtuke. Kiti lietuviai irgi aplenkė nemažai ir gal žymesnių vardų. Bet tačiau gerai sekėsi jau kitų šalių konkurenčių Nacijų taurėje atstovams – Rostorgujevą minėjom, mūsiškius aplenkė ir Bricis, tačiau net 14-tas buvo rumunas Pučianu, į Top20 pakliuvo ir suomis Gronmanas, 21-as liko estas Kaurys Kioivas.

Nacijų taurėje kol kas esame 23-i.

 

Storsjöodjuret

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s