So, What Are The Chances…

Taip kadaise dainavo grupė Duran Duran, o mes visos Taurės laimėtojų šansų apžvalgai pasirinkome bukių keoficientus. Nes juk žmonės iš jūsų naivumo ten uždirba pinigus, ir niekad nepralaimi, tad jų žvilgsnis į galimybes turėtų būti / yra kiek šaltesnis.

pasauliotaurevyrai

Vyrų tarpe, atrodo, viskas jau seniai nuspręsta – nesvarbu, kad žada senis / jaunasis tėvas Bjordaelenas.  Iš kitų keoficientų komentarų – nelabai bukiai tiki Jakovo Fako sugrįžimu, nei Kentenu Fijon Maije. Vietos bepročiams pamaloninti įtrauktas Lietuvos rinktinės lyderis.

pasauliotauremoterys

Tarp moterų, jau antrą sezoną įkyriai lydere statoma Laura. Mano nuomone, smarkiai nuvertinti “baliavoti baigusios” Dorotėjos šansai. Nepaisant sekmadieninio Verčos nusišaudymo, tarp čekių biatlonisčių tokio didelio klasių skirtumų neturėtų būti. Na ir pabaigai reikia pasakyti, kad bukiai atkreipė dėmesį į pirmuosius sezono startus Sjusjøen ir bent jau į sąrašo dugną įtraukė Himalajų nugalėtoją Žiustin Breza!

Review of Lithuanian bookies odds for the new 2016/2017 WC season. Do you agree?

2 thoughts on “So, What Are The Chances…

  1. Seksiu naujienas, dėkui už skiriamą laiką. Bet nepažadu iškart aktyviai įsijungt komentuojant, tuo labiau kad šią žiemą dirbsiu Trečiadieni – Sekmadieni ir labiau antroje dienos pusėje tai biatlono tiesiogiai išvis nematysiu 😦 Ne 100% bet greičiausiai darysiu išvyką sausio gale į Europos čempionatą Lenkijoje jei atostogas gausiu.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s