Mixed Up

Pasaulio taurės sezonas prasidėjo mikso varžybomis Švedijoje, kurias nesunkiai laimėjo Norvegijos rinktinė, į priekį ją išvedė trečiame etape Bjorndalenas. Ir lygiai taip pat nesunkiai antri liko vokiečiai beigi vokietaitės. Užtai tik finiše dėl trečios vietos Dominykas Windischas apdėjo Šipuliną, o fotofiniše dėl podiumo – šeimininkas Fredrikas Lindströmas pralenkė Ondžejų Moravecą. 

Lietuva pradėjo teip sau – pirmą etapą Diana su vienu ratuku baigė paskutinė 24-a , vėliau Natalija K. pakėlė į 20-tą vietą, Tomas perdavė netgi 19-tas, tačiau netaiklūs Vytauto šūviai lėmė, kad teko vėl vytis kanadietį, pralenkti… bet likti LPD ir dvidešimt pirmiems.

Vakare vykusį supermiksą, po šiek tiek spaudimo iš vokiečių ir austrų pusės, visgi prognozuotai laimėjo Prancūzija arba Marie Doran Habert ir Martain Fourcade. Pradėjusi Leščinskaitė šį kartą šaudė neypataikliai, tačiau savo etape net 5 vietas buvo atlošęs Karol Dombrowski (pavyzdžiui pirmą ratuką jis praėjo 3:45, tai tik 11 sek lėčiau už Furkadą, t.y. Ederio, Lesserio ir Savickio lygio greitis – tiesa panašiai neblogai varė ir latvis Lusa – IR po to 0+0 šaudymas) tačiau greitai ekranuose pamatėme, kad pro Gabrielę pralekė Furrrkadas….

ostersund_supermix_lt

Jau veikia nauja biathlonresults.com sistema, statiskos megėjams tikrai rekomenduojam…

Norway opens the new season with a victory in the mixed relay. Germany in second place, followed by Italy. France win supermixt, with Latvia in 12th (without Rastorgujevs).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s