And The Wind The Wind Is Blowing…

Pirmosios IBU taurės varžybos Beitostolene pasižymėjo ne tik uraganišku vėju, bet ir tuo, kad buvo išbandyta nauja, elektroninė taikinių sistema. Sportininkų profiliai pražydo nuotraukomis, vaizduojančiomis jų taiklumą (pas mus – iliustracija iš ispanės Viktorijos Padial FB profilio). Na, o sekmadienį – vėl sprintas ir galimybė “pasitaisyti” – aišku tik tada, jei leidžia oras :).

Sekmadienį Denise Herrmann nepataikė tris kartus ir užėmė trečiąją vietą, kita vokietė Nadin Horchler vieną ir užėmė antrą vietą, o štai su vienu nepataikymu bet pirmą vietą užėmė vakarykštė jaunė Markéta “Makula” Davidová, kuri rodo kad abiturientės žodžiai, ištarti per čekų sezono apdovanojimus, kad “nori atsirinkti į olimpiadą” – ne tušti.

Vyrų tarpe reabilitavosi Malyška, užėmęs antrą vietą, tačiau nugalėjo jo tautietis Jelisejevas. Trečias liko norvegas L’abee Lundas, nepataikęs net keturis kartus. Bricis pakilo jau į devynioliktą vietą, na o lietuviai ir lietuvės nedalyvavo.

Today is a special day for the young Markéta “Makula” Davidová of the Czech Republic who wins her first race from the second attempt. We all believe in unicorns.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s