Pirmasis 2016/2017 sprintas

 

Taigi, šio sezono pradžios laukti jau ir nebeliko ko, nes šį rytą IBU taurės varžybas Beitostølene, Švedijoje pradėjo lūzeriai  visų šalių „B“ rinktinės, tarp kurių nemaža ir kandidatų į 5-6 rinktinės vietą Ostersunde. Vyrų sprinte nugalėjo vienintelis taikliai šaudęs, didelį komebaką darantis Vetlė Šostedas Kristjansenas, artimiausią persekiotoją dėl vietos norvegų elite Gjermundšaugeną pralenkęs 47 sek., ir 16 sek. – vokietį Reesą.

Žadėtas komebakas visai nepavyko rusui Dimkai Malyško, vos dviejuose šaudymuose nepataikiusiam aštuonis kartus. Užtai neblogai atrodo bulgaras Ilievas, su 5 nepataikymais likęs penktas. Už keturiasdešimtuko ribų irgi liko irgi 5 kartus nepataikęs, į trasas sensacingai grįžtantis 56 46 metų latvis Ilmaras Bricis.  Lietuviai startavo, sakykime švelniai – nelabai sėkmingai, mažiausiai nepataikymų surinko Šarūnas Jukna (neblogas FB adresiukas, ką?).

Moterų tarpe net 6 nepataikymai nesutrukdė nugalėti buvusiai slidininkei, tik pavasarį į biatloną perėjusiai vokietei Denise Herrrrmann. Aišku toks triukas pasiseka ne kiekvienam, pvz. nauja Čekijos komandos narė, irgi buvusi “lyžarka” Lud’a Horka nepataikė 5 kartus ir liko 36-a.

Antrąją vietą užėmė dabar mūsų kaimynė, iš Rusijos kilusi Dinara Alimbekova. Na o mūsų merginos – Natalija Paulauskaitė su dviem 56-a, o Kotryna Vitkūnaitė irgi su pora 77-a.

Na, o rytoj viskas, kaip tame filme “Švilpiko diena” – viskas iš naujo, vėl atsibundi, vėl Beitostølenas ir vėl sprintas 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s