Hallo Frau Neuner!

Kad nebūtume apkaltinti ištisai spoksantys “rytų kryptimi”, šiandien mūsų rubrikoje “Be subtitrų” sukame žiūronus vakarų link, ir pristatome dar vieną legendinį filmą apie biatloną, vokiečių Ralfo Heincke ir Floriano Heidelbergerio  beveik prieš dešimt metų susuktą juostą “Mit den Waffen einer Frau – Gold im Visier!“. Kartu su – sunku net patikėti – Kati Wilhelm, Lang nee Hitzer, Beck nee Glagow, Henkel,  Buchholz, Hauswald, Apel ir tada dar visai jaunute, bet jau čempione Magdalėna Neuner.

Šiandien sunku vėlgi patikėti, kaip seniai Neuner paliko didžiąsias trasas (ir kad šis dešimtmetisnesusivedė į nesibaigiančias jos DVIkovas su Daša Domračeva). Magdalenai šį lapkritį gimė antrasis vaikas, sūnus Jozefas – tad jos ir Kati Wilhelm kaip komentatorių dueto vėl teks palaukti. Na o kol kas – tiems kas moka vokiškai – gero žiūrėjimo, gal ir ašarą nubrauksit. Kitiems belieka priminti, kad ir šiemet bukių tarpe favoritė nr.1 paimti Krištolinį gaublį ir toliau yra vokietaitė, šį kartą Laura Dahlmeier.

„Der formal biederen Sportdokumentation mangelt es an kritischem Journalismus. Sie bietet weder tiefere Einsichten in den Sport noch hinterfragt sie die Aussagen der Sportlerinnen oder den aktuellen deutschen Sportler-Hype.“ – “Gold im Visier” (2007).

Hallo Frau Neuner!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s